Для тих, хто має намір схуднути: 4 вправи, які змінять ваше тіло всього за місяць

Малорухливий спосіб життя, сидяча робота, дозвілля біля гаджетів — все це негативно впливає на наш організм.

Тому більшість з нас страждає зайвою вагою. Навіть якщо ви худорляві, жирові відкладення можуть з’явитися в небажаних місцях. Тому для вас ми підготували комплекс вправ, який допоможе позбутися зайвого жиру, виконувати їх потрібно всього лиш тричі на тиждень. 

1. Вправа «Стільчик»

Станьте біля стіни й притисніться до неї спиною (лопатками й куприком). Ноги поставте на ширині плечей, відступів на пів кроку й зігніть в колінах ноги, тримаючи спину рівною. Коліна з гомілками мають утворювати кут 45 °.

У положенні напів присяду затримайтеся на 30 секунд й повертайтеся в вихідне положення. Виконуйте 10 присідань в 4 підходи.

2. Планка від стіни

Встаньте в планку та упріться ногами в стіну. Потім відривайте по черзі ноги від стіни й торкайтеся коліном підлоги. Виконуйте таку вправу протягом хвилини. Потім поступово можна час тренування збільшувати.

3. Віджимання

Руки поставте на стіну долонями, на ширині ваших грудей Тепер потрібно почати згинати руки й повертатися в початкове положення. Спина при цьому має бути рівна. Якщо ви новачок то почніть з 10 віджимань, а потім збільшуйте кількість віджимань потихеньку.

4. Вправа «Міст»

Потрібно лягти на спину, зігнути ноги в колінах та впертися ступнями в стіну. Підіймати ноги вгору по черзі й відривати при цьому таз від підлоги. Виконати по 15 разів на кожну ногу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *