Кубик льоду й одна точка на шиї — дивовижний китайський спосіб позбутися від головного болю

До всіх нас час від часу приходить головний біль. Він виникає з різних причин. Але майже всі при цьому, тягнуться до аптечки за пігулкою, щоб швидко позбутися болю.

Так, головний біль краще не терпіти. Однак, може не потрібно поспішати з пігулками? У китайській медицині є древній спосіб проти головного болю. І перевірити його на собі, може кожен.

Для цього, вам знадобитися один кубик льоду і знання: де знаходиться точка впливу. Коли кубик льоду прикладається саме до цього місця, біля основи шиї, відбувається щось дійсно дивовижне.

Ця точка біля основи шиї називається Фен Фу в традиційній китайській медицині

Коли ви прикладаєте кубик льоду до цієї точки тиску, тіло виділяє ендорфіни у відповідь на сильний холод, якому воно раптово піддається.

Китайці запевняють, що цей спосіб допомагає не тільки при головних болях. Крижана стимуляція цієї точки, знімає менструальні болі, покращує настрій, допомагає омолодити тіло, а також покращує сон. Звучить здорово, так?

Китайські фахівці народної медицини заявляють, що цей метод не має ніяких побічних ефектів. Однак, було б розумним, обговорити його зі своїм лікарем, перед тим, як використовувати. Бережіть себе і будьте здорові.

Поділіться коментарем

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *