Навіщо пити кефір з насінням льону вранці — всього 2 вагомих причини

Вже до 25 років наш організм встигає накопичити багато непотрібного. І цей «запас» з кожним днем ​​буде тільки збільшуватися. Важкий тягар токсинів і жирового прошарку змушує тіло старіти швидше.

І в першу чергу страждає шлунково-кишковий тракт, серцево-судинна система і шкіра.

Щоб цьому запобігти, існує багато способів очищення організму. Один з найбільш м’яких: введення до раціону напою, який працює як щітка для шлунка. Складається він з двох простих компонентів — насіння льону і кефіру.

Напій, що очищає

Не ряжанка, не молоко і не йогурт, а саме кефір. З усіх молочних продуктів тільки він містить дріжджі і купу бактерій, які здатні створити дружню флору в товстому і тонкому кишківнику.

Насіння льону містить жирні омега-3 кислоти, що розчиняють калові камені і загоюють слизову. Однак тільки цільне або чимало подрібнене насіння працює як щітка для шлунка. Розбухаючи, воно наповнює шлунок, надовго даруючи відчуття ситості і водночас, очищаючи стінки кишківника.

Напій для схуднення

Вживання кефіру з льоном стимулює тіло до схуднення, регулює рівень холестерину в крові і нормалізує ліпідний обмін. Для ефективної чистки шлунково-кишкового тракту, відновлення організму і зниження ваги, вкрай важливо приймати напій за спеціальною програмою. 

Цей метод буде актуальний для тих, хто помічає такі ускладнення зі здоров’ям:

  • запальні процеси в органах дихання
  • запальні процеси шлунково-кишкового тракту (гастрити, виразки)
  • коліти
  • хвороби сечостатевої системи
  • зайва вага

Курс детоксикації організму

Програма розрахована на 21 день. Якщо ви давно не влаштовували генеральне прибирання для шлунка, лікарі рекомендують повторити його за 2 тижні. А для підтримки ефекту потрібно повертатися до курсу раз на півроку.

Перший тиждень: 

на сніданок випивайте 100 мл кефіру + 3 ч. л. лляних зерен. Їх краще подрібнити в ступці прямо перед вживанням.

Другий тиждень: 

100 мл кефіру + 6 ч. л. лляного насіння на сніданок.

Третій тиждень: 

150 мл кефіру + 9 ч. л. лляного насіння на сніданок.

Привчіть себе випивати склянку гарячої води за 40 хвилин до цього, щоб запустити організм. Як відомо, рано вранці наше тіло ще не готове перетравлювати їжу, і йому потрібно йому допомогти. 

Пам’ятайте, що це повинен бути ваш єдиний сніданок! Кефір з насінням на ніч не показав такої ефективності. Краще порадуйте себе білковою вечерею з курячою грудкою.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням рад, обговоріть їх зі своїм лікарем.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *