Професор Неумивакін:Взяти щіпку солі в рот і запити її склянкою води, в яку додано 10-15 крапель 3% -ного перекису водню

Пити воду краще всього так:

Взяти щіпку солі в рот і запити її склянкою води, в яку додано 10-15 крапель 3% -ного перекису водню, і краще відразу випити таким же чином ще один стакан води, скоро ви відчуєте, що пити таку воду навіть приємно.

Це необхідно, з одного боку, для того, щоб в достатній мірі заповнити воду, витрачену організмом під час сну на усунення продуктів метаболізму, з іншого – видалити сконцентровану протягом ночі жовч в жовчному міхурі, яка як раз є основним джерелом освіти в ньому каменів .

Бажано пити воду, починаючи з 5 до 7 годин за місцевим часом в період активної роботи жовчного міхура. І що важливо: прийом 2 склянок води вранці, натщесерце, усуває запори.

Пам’ятайте, що така вода – це харчовий продукт, до якого треба ставитися з повагою. Через 10-15 хвилин після її прийому, тобто час, який буде потрібно для перетворення води в структуровану і енергетичну воду, вона почне працювати як електроліт, антиоксидант, що розчиняє все сечокислі та інші освіти, що накопичилися в зашлакованому організмі.

У день загальна кількість солі не повинна перевищувати 2-3 г. Якщо врахувати, що фізіологічний розчин, який живить наш організм, є 0,9% -ним, така кількість солі практично не приносить ніякої шкоди для організму.

Потім протягом дня, особливо коли захочете їсти, випийте 0,5-1 стакан підсоленої води, і бажання поїсти пройде на 30-50 хвилин.

Бажанням поїсти і попити займається такий регулятор, як гістамін, і якщо у вас з’явилася сухість у роті, то ви віддаєте перевагу поїсти. У цьому-то і криється помилка, бо сухість з’являється насправді під час або після їди. Ось чому ви п’єте багато рідини після трапези, щоб розбавити з’їдену суху їжу.

Однак ви тим самим собі приносите шкоду, розбавляючи рідиною травні соки і зменшуючи їх концентрацію, якій вже недостатньо для перетравлення їжі, в результаті чого вона піддається в організмі бродінню і гниттю.

Насправді вгамувати помилкове відчуття голоду треба не їжею, а водою. Особливо це важливо для людей із зайвою вагою, що на тлі фізичної активності швидко знизить вагу без будь-яких харчових добавок або способів схуднення.

Ті, хто бував у Середній Азії, ймовірно, помітили, як там пригощають чаєм, прямо здійснюючи якесь таїнство: гарячий чай переливають з чашки в чашку кілька раз. Навіщо це роблять? Вода, ударяючись об дно чашки, «розпушується» і насичується киснем, в тому числі і атомарним (як біля водоспаду). Після такого чаювання ви отримуєте значний заряд бадьорості, а також хороший сечогінний ефект.

Якщо організм добре наситити водою, то оцінити її достатність можна за кольором сечі: вона повинна бути безбарвною, позбавленою смаку (несоленою), як проста вода, без запаху. Якщо організм не дуже сильно зневоднений, то сеча жовта, а найнебезпечніше, якщо вона оранжевого кольору або каламутна, солона, гірка. Практика показує, що лікувати таких хворих марно, поки не нормалізується водний баланс організму, його кислотно-лужна рівновага.

А тепер візьміть на замітку ті, хто страждає захворюваннями серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, легеней і ін. З вечора приготуйте склянку з водою, прикривши її серветкою. Вранці, прокинувшись до 7 години за місцевим часом, візьміть стакан в одну руку, а в іншу – порожній стакан. На столі повинна стояти ще більша чашка.

Стакан з водою починайте піднімати якомога вище над цією чашкою, одночасно переливаючи воду в порожню склянку, і так зробити 30 разів. Спочатку вода буде розхлюпуватися, потім буде все нормально. І ту воду, яка залишиться в склянці, треба маленькими ковтками випити. Дивно, але від головного болю, нудоти і багато чого іншого позбудетеся. Звичайно, непогано ще капнути в воду, що залишилася 5-10 крапель перекису водню, яка є джерелом не тільки фізіологічно чистої води, але і атомарного кисню.

На склянку води я додаю від 5 до 10 крапель 3% -ного перекису водню, що дає більш виражений ефект, так як кисню у нас в організмі завжди не вистачає. Якщо пам’ятати, що ракові клітини живуть тільки в безкисневому середовищі і там, де води в клітинах мало, то навіть цей прийом буде сприяти тому, що за рахунок активації роботи клітин організму все патологічні клітини, в тому числі і ракові, а також будь-які паразити, населяють наш організм, будуть знищені.

Якщо розглядати воду з точки зору фізики, то при ударі і звукових впливах (грім, дзвін і т. П.) Молекули води розриваються на більш дрібні частинки: атомарний кисень, озон, водень, гідроксильні групи. Це явище називається дисоціацією.

Водень дуже летюча речовина і швидко покидає воду, так само як частина кисню, озон розпадається на молекулярний та атомарний кисень, і решта кисню, швидко об’єднуючись у вигляді гідроксильних груп, утворює перекис водню. Відомо, що перекис водню в тій чи іншій мірі присутній в будь-якій воді. Найменше її в дистильованої воді, воді зі снігу – в 10 разів більше, в льоду – в 15 разів більше, а в воді після грози її питома вага більше в 300 разів.

Цікавий і такий факт. У селах розумні доярки перед грозою завжди вкривають бідони з молоком ковдрами, ватниками, створюючи свого роду звукоізоляцію, і молоко не скисає.

ознаки зневоднення

Звичайно, вас цікавить, які симптоми свідчать про зневоднення організму. Мені легше щось не назвати, щоб визначити те, що пов’язано в організмі з недоліком підсоленої води.

це:

головний біль, запаморочення;

дратівливість, депресія, підвищена стомлюваність, безсоння;

набряки під очима, одутлість особи, сухість або навпаки надмірна жирність шкіри;

серцево-судинна, ниркова недостатність;

порушення артеріального тиску;

недостатність видільної системи (нирки, сечовий міхур);

будь-які захворювання, пов’язані з нервовою системою

захворювання органів зору, вух, носоглотки;

болі різної локалізації;

коліти, запори;

набряки ніг, судоми литкових м’язів, відчуття печіння в стопах і пальцях ніг

артрози, артрити;

будь-які прояви на шкірних покривах: екзема, псоріаз, склеродермія, міастенія та т. п .;

почуття припливу у жінок в клімактеричний період.

Мені здається, цього перерахування достатньо, щоб зрозуміти, що всі ці недуги всього лише недолік підсоленої води. У читачів, безсумнівно, виникне питання, при яких захворюваннях можна і потрібно приймати таку воду?

По-перше, воду треба пити для того, щоб не захворіти, а якщо вже з’явилося якесь відхилення у здоров’ї або захворювання, незалежно від його характеру, то перше, про що повинен подумати хворий, це наситити організм підсоленою водою. Десь 2 г (1/2 ч. ложки без верху) солі на 2 з гаком літра води достатньо для регулювання водно-сольового балансу в організмі і забезпечення його нормальної роботи.

Якщо наша рідина в організмі містить 0,9% хлоридів або 0,9 г на 100 мл, то 2-3 г кухонної солі цілком достатньо протягом дня для корекції водного обміну в тканинах. Разом з сіллю, яка міститься в харчових продуктах, це становить денну норму в 3-4 г.

Перебір в прийомі солі не тільки недоречний, але і небезпечний через можливого розвитку набряків. В цьому випадку треба припинити прийом підсоленої води і пити більше просто води кілька днів, після чого перейти на прийом трохи підсоленої води: дві-три крупиці крупної солі або змочений палець занурити в сільничку і скільки прилипне солі, то і вважати нормальною дозою на склянку води . Можете піти в аптеку, щоб вам зважили 2-2,5 г солі, і ось уже в цьому випадку переборщити її буде просто неможливо.

Чим більше клітинам не вистачає води, тим більший тиск необхідно, щоб ввести воду в клітку, а це вже веде до підвищення кров’яного тиску, тобто до гіпертонії. Ось чому сама вода, та ще підсолена, є найкращим фізіологічним сечогінним засобом.

Вода, сіль і калій – три складові, які регулюють вміст води в організмі. Сіль регулює вміст води, що міститься поза клітиною, калій – всередині, а вода забезпечує промивання клітини і видалення токсичних продуктів, що утворюються в результаті її діяльності. Порушення співвідношення натрію і калію і призводить спочатку до функціональних, а потім і до патологічних змін в клітці, органі.

Гістамін – це основна речовина, вироблення якого збільшується з початком зневоднення і появою почуття спраги, щоб запобігти втраті води клітиною. Лікарі, знаючи про це, при різних захворюваннях, наприклад при бронхіальній астмі, призначають антигістамінні препарати. Навіщо? Навпаки, хворим треба рекомендувати побільше пити підсолену воду, і організм сам відрегулює концентрацію води поза і всередині клітин, тим самим усунувши не тільки симптоми, а й саму хворобу.

Наш більш ніж 20-річний досвід народних цілителів, заснований на клінічній та амбулаторній практиці, переконав в тому, що виникнення будь-якого захворювання – це багатоплановий процес, обумовлений зневодненням організму, в основі якого лежить зашлакованості організму, про що свідчать наступні ознаки: порушення роботи шлунково кишкового тракту (запор, пронос, смердючий запах стільця, дисбактеріоз, камені в жовчному міхурі, нирках), порушення обмінних процесів (артрити, артрози, остеохондроз, остеопороз), різні шкірні та алергічні прояви, підвищена стомлюваність, погіршення пам’яті і т. п .

Ще раз не зайве нагадати, що якщо не налагодити роботу шлунково-кишкового тракту, печінки як головного детоксикационного органу, що не очистити сполучнотканинні структури (кров, лімфу, міжтканинна, внутрішньо, спинномозкову рідину і т. п.). За допомогою води, то неможливо відновити енергетику організму і вилікувати людину.

І не забувайте про правильне харчування: краще роздільне, ретельно прожевивайте їжу, не запивайте їжу під час прийому їжі, ніякого чаю і компоту відразу після їжі, а тільки через 2 години, не забувайте пити трохи підсолену воду (краще з 3% -ний перекисом водню) і, звичайно, їжте більше овочів, фруктів, ягід і трав, всього того, що нам щедро дарує природа …

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *