6 причин, чому варто пити воду щоранку натщесерце

Склянка води натщесерце відразу після пробудження приносить багато переваг. Це також можна вважати найпростішим способом внести позитивні зміни у свій спосіб життя без додаткових витрат. Ось переваги склянки води натще:

Тіло людини на 70% складається з води, тому важливо допомогти йому нормально функціонувати. Коли потреби вашого організму у воді не задовольняються, ви стикаєтеся з низкою негативних наслідків для здоров’я як короткострокових, так і довгострокових.

Віддалені наслідки зневоднення включають ревматоїдний артрит, мігрень, коліт, гіпертонію, ожиріння, геморой, рак молочної залози, туберкульоз легенів, синусит, камені в нирках і рак матки. Нижче я перерахував способи, якими склянка води натщесерце може допомогти вам бути здоровішою людиною:

1. Допоможіть організму вивести токсини

Протягом ночі організм відновлюється і очищає його від токсинів. Коли ви п’єте воду натщесерце вранці, ви вимиваєте ці шкідливі токсини, залишаючи своє тіло здоровим. Збалансоване споживання води може збільшити кількість м’язових клітин і нових клітин крові.

2. Ви покращуєте обмін речовин

Вода натщесерце може прискорити ваш метаболізм щонайменше на 24%. Це важлива практика для людей, які дотримуються суворої дієти. Збільшення швидкості метаболізму сприяє поліпшенню діяльності травної системи. Вам буде легше дотримуватися дієти, якщо ви швидше травите.

Вживання води відразу після пробудження очищає товсту кишку, полегшуючи засвоєння поживних речовин.

3. Зменшити печію та розлад травлення

Порушення травлення викликано підвищеною кислотністю шлунка. Печія виникає, коли кислотний рефлюкс потрапляє в стравохід. Але якщо після пробудження випити склянку води, кислота розбавиться і проблема вирішиться.

4. Запобігайте утворенню каменів у нирках та інфекціям сечового міхура

Вживання води натщесерце є життєво важливим для запобігання утворення каменів у нирках та інфекцій сечового міхура. Кислоти, що призводять до утворення каменів у нирках, розбавляються водою, випитою після пробудження. Чим більше води ви п’єте (в межах норми), тим більше ви будете захищені від різних типів інфекцій сечовивідних шляхів, спричинених токсинами.

5. Ви зміцнюєте імунну систему

Вода натщесерце також може допомогти очистити та збалансувати лімфатичну систему, що веде до зміцнення імунної системи. Міцний імунітет допоможе вам захиститися від різних захворювань і запобігти частим захворюванням.

6. Запобігайте появі зморшок

Відомо, що зневоднення викликає передчасні зморшки. Вода натщесерце посилює приплив крові до шкіри та допомагає їй сяяти. А якість води для виведення токсинів зробить шкіру ще яскравішою.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *