Подивіться, що відбувається з тілом, коли ви кладете кубик льоду саме в це місце!

Дивовижно, яку користь може дати простий кубик льоду між головою та шиєю! Ця методика дозволить розслабитися і позбавити від будь-яких нездужань. Все, що вам потрібно зробити, це покласти кубик льоду на шию та насолодитися користю для здоров’я від цього методу.

Відповідно до акупунктури, в нашому тілі є кілька місць, які під впливом стимуляції створюють зв’язки з іншими внутрішніми органами, завдяки чому можна полегшити різні недуги та хвороби. Цей пункт також є тут:

«Фен-фу» — так називається місце на шиї, куди потрібно покласти кубик льоду. Розташована вона точно внизу голови, у верхній частині шиї. Простіше кажучи, це «розрив» або «ямочка», яка обмежує цю область.

Досить 20 хвилин, лежачи на животі, потримати кубик льоду в цьому чарівному місці і чекати тієї користі, яку отримає наш організм від цієї простої дії.

Користь для здоров’я, яку можна отримати завдяки цьому простому дії, полягає в першу чергу в боротьбі навіть з дуже сильним головним болем. Ви нарешті позбудетеся від постійних мігрені!

Крім того, ви швидко попрощаєтеся з безсонням і стійкою втомою! Цей дивовижний прийом не тільки розслабить всю область шиї, але навіть зніме гострий біль у колінах, ногах і руках. Він зніме всі болі в м’язах і хвороби спини і навіть живота. Як відомо, голкорефлексотерапія — це відома техніка, яка приносить вражаючу користь для здоров’я при лікуванні всього організму.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *