Банани з медом і водою, засіб від кашлю і бронхіту

Банани мають дивовижну поживну цінність для нашого організму. Вони є великою скарбницею всіх найважливіших вітамінів: А, С, Е, К і групи В.

Багаті клітковиною та такими мінералами, як магній, кальцій і фосфор, вони також містять багато калію. Банани, відомі тисячі років, є перевіреним засобом від виразки та діареї, високого кров’яного тиску та навіть холестерину ЛПНЩ.

Мед, як ми неодноразово писали, окрім того, що він просто смачний, має ще й цілющі властивості. Це абсолютно натуральний харчовий продукт, який зміцнює серце, заспокоює нерви, а також чудово впливає на мозок. Ми всі знаємо його чудові антибактеріальні, антисептичні та навіть антибіотичні властивості.

Мед і банани — ідеальне поєднання для боротьби із завзятим кашлем і навіть бронхітом. Ця суміш значно зміцнить наш організм, адже забезпечить його багатьма цінними мінералами та вітамінами. Багаті калієм і магнієм банани в поєднанні з багатим на антиоксиданти медом — це абсолютно натуральна і безпечна для нашого організму суміш, тому її можна давати навіть дітям.

Як приготувати суміш з бананів і меду? Як приймати? На ці питання ми відповідаємо нижче.

Рецепт бананів з медом

Інгредієнти:

  • 400 мл теплої води
  • 2 банана
  • 2 столові ложки меду

Приготування і застосування:

Дуже ретельно очистіть банани. В отриману масу додайте теплу воду і ретельно перемішайте. Зачекайте 1 годину, а потім додайте в суміш 2 столові ложки меду.

Все ретельно перемішуємо.

Суміш має короткий термін придатності, тому однієї порції вистачає на 1 день. Тому розділіть все на 3 рівні частини і їжте через рівні проміжки часу (3 рази на день).

Симптоми повинні зникнути в першу ж добу. Якщо цього не сталося, повторіть лікування на наступний день. При дуже неприємному кашлі або бронхіті симптоми можуть зникнути через 5 днів лікування.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *