Молитва у важкі моменти життя про вирішення проблем

Далеко не завжди у нас в житті все райдужно і прекрасно. Постійні труднощі приходять без стуку і турбують нас, заважаючи думати, спати, відпочивати. Молитви та ікони можуть допомогти вам розібратися з цим.

Будь-які молитви можуть зробити ваше життя краще, якщо ви молитеся від дyші, від щирого серця. Читати молитви не можна просто так, тому що потрібно. Це розмова з Богом, звернення до нього про допомогу або з вдячністю. Важливо розуміти, що подячні молитви завжди сильніші. Це не означає, що Бог не допоможе вам в скрутну хвилину, але краще не забувати дякувати йому за допомогу.

Молитва про вирішення проблеми

Щоб такі ситуації не виникали зовсім, потрібно читати перед сном і з ранку «Отче наш», а перед виходом з дому – найпростішу молитву: «Господи, будь до мене милостивий, грішному». Не потрібно допускати появи проблем, адже нерозв’язні очевидним чином завдання завжди виходять від лукавого. Ще відмінним оберегом буде молитва «Живі допомоги». Вона більше підходить до проблем духовних і фізичних, береже від хвороб і недуг.

Якщо важка ситуація все-таки склалася і ви не знаєте, що робити далі, як бути, що робити, то потрібно прочитати спеціальну молитву:

«Господь наш Всевишній і Всемогутній, допоможи мені знайти милість твою і знайти рішення, від якого не будуть cтpaждати інші люди і я. Допоможи мені знайти справедливість і на всі питання відповісти правильно. Прости мені гріхи мої, які мені доведеться взяти на себе, щоб уникнути ще більших проблем.

Молю тебе і Матінку Заступницю про допомогу духовнy, із знанням на шлях істинний, про якнайшвидше вирішення проблем моїх. Нехай відступить страх, що робить мене слабше, і прийде милість твоя, що осяває все світлом своїм і величчю. Навчи нас усіх співчуття і дай нам сил прийняти будь-які обставини. Амінь».

Ця молитва перекладена з церковнослов’янської мови, щоб її було простіше зрозуміти навіть дітям. Пам’ятайте про те, що не варто допускати появи негараздів в житті. Ставтеся до всіх добре і не шукайте негативу, тоді все буде в повному порядку.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *