Молитва-оберіг на всі випадки життя

Якщо останнім часом вам постійно докучають неприємності, ви злитеся або сумуєте, втомилися від чужих пліток або хочете налагодити своє життя, то вам до речі припадуть молитви-обереги.

З незапам’ятних часів люди вірили, що за допомогою сильних молитов-оберегів вони зможуть захистити себе і сім’ю від негативної енергії. Недарма ж у народі є така приказка – «слово не горобець, вилетить – не впіймаєш». Навіть у наші дні вчені-езотерики кажуть про те, що слова і думки можуть бути матеріальними. А якщо ви будете день у день повторювати певну молитву-оберіг і налаштовувати себе на благополуччя, то воно неодмінно прийде.

Молитва-оберіг від злоби і туги

Якщо ви сумуєте або час від часу вас долає агресія і безпричинна злість, то в цьому випадку вам допоможе молитва-оберіг, спрямована на те, щоб привести гармонію у ваші думки, бажання і стабілізувати душевний стан. Читати цю молитву слід вранці, з дев’ятої до десятої години. В цей час тричі повторите:

«Тричі переправившись через Великий Океан можна побачити старий Острів. На ньому в темній печері сидить раб, пpoклятий людьми і законами нашими. Журиться він тугою несусвітньою. У серці його смуток оселилася, душа його кpoвоточить. Я ж народився в радості і не дістатися йому мepзенному до думок моїх і бажань. Не викликати йому гнiву мого на потіху свою старечу. Сила моя зі мною і буде так. Амінь.»

Молитви-обереги в повсякденному житті

Молитва-оберіг  читається на будь-які предмети, в тому числі на воду, яку п’ють і використовують для вмивання, досягаючи таким чином цілющого чудодійного результату. Молитва завжди буде при вас, якщо її написати на листочку і носити з собою. Кожна з них повинна бути пронизана вашими почуттями, гарячої і щирою вірою – саме тоді вона буде ефективною. Слова оберігає молитви: “Не попусти на мене, Владико Господи, спокуса або скорбота або хвороба понад сили моєї, але визволи від них або даруй мені фортеця перенести їх з вдячністю”.

Найпоширеніші молитви на захист від неприємностей будь-якого характеру містять звернення до Ісуса Христа і Богородиці (з закликом до її Покрову). В молитві використовуються слова про спасіння і допомогу. Таким же чином у всіх складних ситуаціях звертаються до свого Ангела-Хранителя.

Якщо на вас чекає довгий шлях, особливо залізницею чи літаком, то зверніться до Святого Миколая: вважається, що ця молитва – оберіг у дорогу, і Микола Чудотворець захищає тих, хто перебуває в дорозі. У подорож допоможе акафіст Святому Миколаю. Він допоможе у подоланні усіх труднощів в дорозі, таких як пробки або турбулентність в літаку.

Необхідно пам’ятати, що молитви мають силу лише в тому випадку, якщо людина дійсно в них вірить. Не варто зайвий раз випробовувати власну долю і удачу, якщо цей ризик не виправданий. Бажаємо вам, щоб удача супроводжувала всі починання.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *