6 головних та корисних якостей печених яблук, пор які варто знати кожному

Печені яблука вважається смачнішим та кориснішим за звичайне свіжі. А вже скільки користі від такого десерту!

Пропонуємо дізнатися про 6 головних та корисних якостей печених яблук.

Мають делікатний вплив на травну систему.

Після термічної обробки, яблучний м’якуш не буде агресивно впливати на кишківник та стінки стравоходу. Такі фрукти підходять для вживання хворим на ШКТ, що мають розлади травлення та виразку шлунку. Свіжі яблука вживати при таких захворюваннях не можна, а печені так.

Мають обволікаючу дію.

Пектинові речовини, які є в печених яблуках, діють як сорбент. Вони зв’язуються з токсинами та видаляються разом з кишківника. При отруєннях чи інфекційних хворобах ШКТ, вони допоможуть позбутися від патогенної мікрофлори, шлакових відкладень в кишківнику та нормалізувати стілець.Є джерелом мікроелементів.

Коли організм людини не сприймає свіжих фруктів, печені яблука можуть бути гарною їх заміною, бо містять багато корисних мікроелементів. В них багато калію, кальцію, селену та йоду. Зате вітамінів в них небагато, бо після запікання вони руйнуються.

Можуть виводити солі та воду.

Пектини печених яблук можуть поглинати надлишок рідини та солі в кишківнику. Ця здатність фруктів є дуже цінною при гіпертонічній хворобі та схильностях до набряків. Якщо регулярно вживати запечені яблука, то може знизитися тиск при гіпертонії та поліпшитися робота нирок.

Можуть знизити холестерин.

Якщо регулярно вживати печені яблука, прийде в норму холестерин. Рекомендується упродовж 14 днів вживати по 2-3 запечені яблука, щоб позбавитися зайвого холестерину та очистити стінки судин від його відкладення.Для схуднення.

До 120 Ккал міститься в 1 чималому печеному яблуці. Вжите таке яблуко, через вміст клітковини та пектину, довго зберігає ситість. Зниження клітковиною поглинання цукру в кишківнику, виключає стрибки інсуліну та напад раптового голоду.

Ще запечені яблука можуть знижувати апетит, тривало зберігати відчуття насиченості та стимулювати виділення гормону греліну, який відповідає за відчуття голоду.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *