Яке значення має те, як ви спите – Сон на лівому боці запобігає печії, допомагає печінці та

Чи знаєте ви, що спосіб сну справді може вплинути на ваше загальне здоров’я?

Спосіб сну може спричинити: біль у шиї та спині; апное уві сні; втома; Порушений кровообіг; виснаження м’язів; Печія і головні болі; Бурхливі питання; Передчасні зморшки.

Зазвичай люди сплять у різних позах. Основні, про які фахівці говорять: на боці, на спині і на животі. Однак існує багато змінних. Тому спати на боці вам буде комфортніше та зменшить ризик порушення сну. Таким чином, ми познайомимо вас з перевагами сну на лівому боці. Відкривши їх, ви обов’язково спробуєте!

Переваги сну на лівому боці:

Запобігайте нічній печії . Якщо у вас гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ) або кислотний рефлюкс, вам слід спробувати спати на лівому боці. Це помістить шлунок під серцевий сфінктер, який відповідає за з’єднання стравоходу зі шлунком.

Якщо ви спите на лівому боці, вміст вашого шлунка не зможе повернутися назад у стравохід, і це запобіжить кислотному рефлюксу. Покращена функція селезінки – селезінка також знаходиться на лівій стороні тіла і є частиною лімфатичної системи. Сон на лівому боці допоможе вашій селезінці краще працювати. Сила тяжіння збільшує приплив крові до селезінки та покращує її роботу. Це одночасно сприятиме фільтрації домішок.

Допоможіть печінці . Через те, що печінка знаходиться на правій стороні тіла, вона може сильно перевантажуватися, якщо ви спите на правому боці. Таким чином, вам слід намагатися спати на лівому боці, щоб речовини та токсини не нейтралізувалися печінкою, перш ніж вони виведуться з організму або накопичаться в печінці.Покращує дренаж лімфатичної системи – лімфатична система видаляє забруднень і токсинів з організму.

Деякі експерти дізналися, що це положення дозволить цій системі дренуватись у лівий грудний канал набагато краще. Отже, таким чином ви прискорите і полегшите виведення токсинів з організму. Крім того, лімфатична система використовує білок, який вийшов із клітин, тому, якщо ви спите на лівому боці, вона принесе його, коли заманеться.

Користь для вагітних – багато жінок вважають, що під час вагітності краще спати на правому боці, це не так.

Однак вони повинні знати, що сон на лівому боці принесе багато переваг, особливо в останньому триместрі. Переваги: ​​позбавляє печінку від непотрібної ваги, дозволяючи їй виконувати багато функцій. Допомагає покращити кровообіг: нормальна робота серця – експерти рекомендують спати на лівому боці, оскільки ліва сторона серця перекачує кров до тіла.

Це сприяє правильній роботі серця під час сну. Крім того, ця поза допоможе вашій кровоносній системі використовувати силу тяжіння на свою користь. Покращує порожнину рота, допомагаючи позбутися від продуктів життєдіяльності

З лівого боку розташований ілеоцекальний клапан (IV), який з’єднує товстий і тонкий кишечник. Отже, якщо ви хочете покращити правильне видалення відходів, вам доведеться спати на лівому боці. Це допоможе продуктам життєдіяльності перейти з тонкої кишки до товстої, дозволить гравітації виконувати свою роботу та стимулювати регулярне випорожнення.

Отже, тепер, коли ви знаєте, наскільки корисним може бути сон на лівому боці, вам слід спробувати. Спочатку може бути важко звикнути до цього, але якщо ви спробуєте, це стане звичкою, і ви насолоджуватиметеся всіма перевагами, згаданими вище.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *