Ось як лимони та харчова сода можуть врятувати ваше життя!

Давно доведено, що лимони і сода борються з раковими клітинами і це ефективніше, ніж хіміотерапія. Але чому про це так мало говорять? З дуже простої причини. На жаль, за всім цим стоять великі гроші. Фармацевтичні компанії побоюються, що можуть втратити мільярди доларів прибутку, які вони отримують від хіміотерапії.

Доведено, що лимон є протираковим, але особливо він може боротися з різними пухлинами та кістами. Однак цедра лимона є найефективнішою в боротьбі з раком, оскільки містить такі сполуки, як d-лімонен, який виліковував рак у тварин.

Лимони, як і сода, мають подщелачивающую дію на наш організм. Це означає, що він нормалізує значення pH в організмі, що, у свою чергу, запобігає поширенню ракових клітин.

Останні дослідження показали, що вживання всього чотирьох цитрусових на тиждень знижує ризик розвитку раку (товстої кишки на 18%, раку шлунка на 31%, раку ротової порожнини на 53%, раку горла на 58%).

Лимони — це фрукти, до яких ми повинні тягнутися набагато частіше. Вони відмінно справляються з раковими клітинами і запобігають їх поширенню, що дозволяє з упевненістю сказати, що вони набагато ефективніше таких препаратів , як адріаміцин, хіміотерапія та багато інших фармакологічних препаратів.

Ніхто не стане заперечувати, що хіміотерапія не тільки видаляє ракові клітини, але й руйнує весь організм, отруюючи все, що під рукою. Якщо ви страждаєте на рак або знаєте когось, хто страждає на це захворювання, і, можливо, хіміотерапія є останнім рішенням, запропонованим лікарями, можливо, вам варто пошукати інше рішення, яке є цілком природною та менш шкідливою альтернативою!

рецепт

Все, що вам потрібно зробити, це приготувати цей напій і вживати його регулярно. Змішайте дві чайні ложки органічного лимонного соку і половину чайної ложки харчової соди. Можливо, є кому дотягнутися до цього препарату. Обов’язково поділіться цією інформацією з друзями.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *