Ось 6 простих вправ для хворих ніг і колін

Кожен з нас хоч раз відчував біль у ногах. Це може бути викликано втомою, роботою в одній позі або підвищеним зусиллям.

Дуже часто біль викликається також неправильною поставою нашого тіла. Часто вона з’являється раптово і дуже сильна, буває, що може тривати навіть довго. Якщо ви страждаєте від частого болю в нижніх кінцівках, обов’язково ознайомтеся з цими простими вправами, які будуть працювати неймовірно швидко. Регулярне їх виконання приносить полегшення всього за кілька хвилин. Дивіться також інші вправи для колінних суглобів , що допомагають впоратися з недугами, пов’язаними з болем у колінах.

Підйом п’яти

Ця вправа чудово підходить для зміцнення литкових м’язів, суглобів і щиколоток.
Просто встаньте, з’єднавши ноги, і підніміть тіло на носках. Спробуйте протриматися в такому положенні близько 30 секунд. Поверніться у вихідне положення.

Розтяжка стопи

У випрямленому положенні відведіть одну ногу назад. Упріться верхньою частиною стопи в підлогу. Залишайтеся так 5 секунд. Змінити ногу. Зробіть 10 повторів.

Розтяжка литок

Встаньте перед стіною і покладіть на неї руки. Потім відступіть одну ногу назад. Спробуйте поставити п’яту на підлогу, щоб розтягнути литковий м’яз. Виконайте те ж саме з іншою ногою. Виконайте ці вправи 10 разів.

м’яч

Використовуйте для цієї вправи масажний м’яч або тенісний м’яч. Підкладіть його під ногу, а потім виконуйте перекочувальні рухи в напрямку від пальців до п’яти. Помасажуйте ноги таким чином близько хвилини.

Стрічка вправа

Прийміть сидяче положення на підлозі. Покладіть стрічку на ногу та підніміть її, щоб розтягнути стрічку. Спробуйте протриматися в такому положенні 30 секунд. Змінити ногу. Зробіть по 5 повторів на кожну ногу.

Положення при набряках ніг

Якщо ви боретеся з частою втомою і набряками ніг, поставте їх вище, щоб вони були вище серця. Таке положення змусить зайву кров з них просто витече, і ви відчуєте полегшення.

Пам’ятайте, що тільки регулярно виконуючи вправи, ви помітите ефект і швидко повернете бажану легкість своїм кінцівкам!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *