Забутий народний рецепт від усіх хвороб серця, судин, печінки, нирок, шлунка…

Один простий рецепт, що посприяє цілковитій регенерації ваших нирок, шлунка та печінки. Перевірено на власному досвіді! Не забудьте пройти обстеження до і після, щоб переконатись у результатах.

Види так званих ферментованих продуктів завжди вважались невід’ємною складовою народної медицини багатьох народів. Відомо, що до їхнього складу входять саме ті речовини, що так потрібні печінці, ниркам та шлунку для оновлення. Окрім цього, вони активізовують травні процеси. Квашення фруктів та овочів не тільки зберігає їхні корисні властивості, а ще й додає нових, які не знайти у природі!

Ми ж хочемо вам розповісти про неймовірну користь квашеного буряка, сік якого лікує далеко не одне захворювання та позитивно впливає на стан організму загалом.

Згідно з дослідженнями, ферментований буряк не тільки лікує внутрішні органи, але й унеможливлює виникнення онкології. А все завдяки тому, що саме цей диво-продукт здатний запускати регенерацію організму! Як приємний бонус — буряк усуває закрепи та інші проблеми, пов’язані із травленням.

У народній медицині сік ферментованого буряка застосовують як цілющий засіб від атеросклерозу, варикозу та підвищеного тиску. Відмінно слугує цей напій і при очищенні організму та відновленні після хіміотерапії.

І вартість цього «лікарського засобу» до смішного низька!

Що знадобиться?

  • 3-літрова банка;
  • 700 г буряка;
  • 200 г цукру;
  • 2 шматки житнього хліба;
  • 100 г родзинок.

Як приготувати?

Крок перший — нарізаємо компоненти та усе засипаємо до банки.

Крок другий — заливаємо охолодженою, але раніше кип’яченою водою і ретельно збовтуємо вміст банки. Відмінно стимулює ферментацію сік капусти.

Не забуваємо перемішувати компоненти двічі на день. За необхідності, видаляємо пінку з поверхні соку. І через тиждень пропускаємо готовий напій через сито.

Споживати рекомендується по 3-4 ст. л. тричі на день, перед основними прийомами їжі. Зберігати варто у холодильнику. Проводимо такий курс лікування із інтервалами у три місяці. Можливе виникнення тимчасової діареї — це ознака, що процес запущено. Втім, варто бути обережними, якщо у вас низький тиск. А такому випадку, необхідно обговорити подробиці лікування із лікарем.

А ви коли-небудь очищали організм соком буряка?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *