Чому дуже корисно мазати п’яти йодом на ніч

Багато хто не знає про те, чому на ніч необхідно мазати п’яти йодом. Насправді в йоді міститься багато активних речовин, які мають лікувальний вплив.

Лікувальна дія йоду

Йод має діуретичну, спазмолітичну та протисклеротичну дію, повідомляє видання rsute.ru. Він сприяє стимуляції кишечника, а також гальмує розвиток мікроорганізмів та виводить холестерин, послаблює спазм судин та пригнічує ріст пухлини. Є відомості ще й про ранозагоювальний та протизапальний ефект.

Йод є дуже важливим елементом організму людини. Він дозволяє контролювати роботу багатьох органів та надає прямий вплив на стан здоров’я людини. При нестачі йоду в організмі виникають проблеми зі щитовидною залозою.

Щоб перевірити наявність йоду в організмі, потрібно нанести його на п’яти у вигляді сіточки на ніч. Якщо ранком сліди від йоду залишилися на п’яті, то в організмі його достатньо. Якщо ж на ранок не залишилося і сліду від нього, потрібно поповнити запаси йоду в організмі. Для цього можна щодня мазати п’яти, доки на ранок не залишатимуться сліди від йоду. Разом з цим до раціону харчування необхідно включити багато морепродуктів, які багаті на йод.

Відмовитись від нанесення йодної сітки необхідно в тому випадку, коли у людини піднялася температура тіла.

Навіщо наносити йод на п’яти

Наносити йод на п’яти необхідно при атеросклерозі, аритмії, хворобах печінки, гіпертонії, спастичних колітах та хронічних запорах. Великий ефект йод має при лікуванні цинги.

При спазмі судин і гіпертонії необхідно наносити сітку з йоду на п’яти, при цьому як доповнення пити гарячий журавлинний чай При застудних захворюваннях йодну сітку потрібно наносити на п’яти протягом 4 днів. Робити це потрібно перед відходом до сну. Паралельно із цим тричі на день потрібно пити ромашковий чай. Після таких процедур людина відчує покращення загального стану.

Сітку з йоду наносять на ступні ніг за допомогою ватної палички, роблячи тонкі грати розміром 1х1 см. Не потрібно наносити на всю поверхню шкіри, тому що можна отримати опік. Сітка з йоду дозволить покращити кровообіг та прибере набряк ніг. Йод сприяє підвищенню захисних функцій організму. Саме тому важливо малювати таку сіточку на ногах при нежиті, якщо немає можливості попарити ноги.

Малювати йодну сітку на ногах необхідно ще й для:

  • покращення настрою;
  • позбавлення стресів і напруги;
  • зняття дратівливості;
  • підвищення концентрації уваги;
  • усунення апатії.

Кожен із цих станів, як правило, викликають порушення роботи щитовидної залози. Виникають вони в основному через нестачу йоду в організмі. Саме тому йодна сітка не тільки доступна, а й допоможе налагодити роботу всього організму.

При атеросклерозі сітку із йоду необхідно наносити на зап’ястя. Але перш ніж почати застосовувати йод, його потрібно потримати в холодильнику 2 години. Бажано наносити йодну сітку за годину до їди.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *