Уникайте вживання цих 4-х продуктів, щоб зменшити кількість слизу!

Слизова (наприклад соплі, мокрота) працює в якості, так би мовити, мастильного матеріалу, так би мовити, для тіла.

У роті, в носі, пазухах, легенях, шлунково-кишковому тракті і горлі містяться тканини, які виробляють слиз. Цей слиз необхідний для захисту поверхонь цих частин тіла. Слиз також потрібний для того, щоб вбереггти організм від зараження вірусами, бактеріями і іншими мікробами. Іншими словами, слиз запобігає хворобам.

Вірите ви чи ні, але цей липкий і зелений матеріал насправді працює, щоб допомогти вам. Справа в тому, що слиз містить антитіла, ферменти, білки і клітини. Всі ці сполуки необхідні організму людині, особливо, коли вона хвора.

Коли ви хворі, ви, ймовірно, помічаєте підвищене вироблення слизу, чи не так?

Це тому, що слиз виробляється з більшою швидкістю, щоб допомогти вам боротися з вашою хворобою. Існують також певні продукти, які можуть викликати виробництво слизу.

Харчові продукти, які створюють слиз.

Дослідники виявили, що є чотири продукти, які викликають підвищене вироблення слизу. Якщо ви хочете звести до мінімуму кількість слизу, яке виробляє ваш організм, уникайте цих чотирьох продуктів харчування:

Молоко і інші молочні продукти

Червоне м’ясо, яке має високий вміст жиру

алкоголь

глютен

Ці продукти, як відомо, активують смаковий риніт, який прискорить вироблення слизу і може змусити вас почувати себе погано.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *