Свіже листя капусти поглинає практично всі хвороби в організмі людини

Капустяне листя – прекрасний природний засіб. Природа приховує стільки унікальних секретів, які можуть стати в нагоді в будь-якій справі. Чи чули ви, наприклад, що листя капусти можна використовувати як ліки? Правильно, і лікувальні властивості цього смачного овоча не одне і два.

Наприклад, можна використовувати листя при набряках, викликаних різними травмами. Якщо ви вдарилися і місце пошкодження почало набрякати – прикласти до нього свіжий капустяний лист і прикріпити бинтом. Найкраще тримати компрес всю ніч.

Вранці не турбуйтеся про зовнішній вигляд листя – його соки вберуться в організм і виглядатимуть дивно. З іншого боку, ви відразу відчуєте його благотворний вплив. Капустяне листя також допомагає при проблемах зі щитовидною залозою.

Ставка на капусту і головний біль. Прикладіть листя до скронь і верхньої частини голови і надіньте шапочку. Також покладіть в бюстгальтер листя капусти. Також овочі допомагають при варикозі. Прикласти місця свіжою капустою і забинтувати. Обережно! Якщо відчуєте печіння, негайно зніміть компрес.

Які лікувальні властивості капусти і які ще хвороби вона лікує?

Цілющі властивості цього овоча відомі з перших років вирощування. Давньоримський полководець і письменник Марк Порцій Катон Старший у своєму трактаті «Землеробство» так оспівував капусту: «Якщо до вживання капусти ти хворів якоюсь хворобою, то вона віджене біль від голови й очей і зцілить тебе».

Ось ще кілька хвороб, які лікує капуста:

1. Безсоння;

2. Головний біль;

3. Чудовий засіб для зміцнення організму;

4. Сприяє швидкому загоєнню ран і поверхневих опіків лап;

5. Його листя використовують при ревматичних і подагричних захворюваннях, радикуліті;

6. Як болезаспокійливі компреси;

7. Прискорити перистальтику кишечника і «вимітання» накопичених токсинів з травної системи; 8. Для лікування щитовидної залози;

8. Чудова їжа при захворюваннях нирок і цукровому діабеті;

9. Капуста містить антимікробні та протизапальні речовини;

10. Він містить лише унікальний вітамін B. Цей вітамін сприяє лікуванню виразки шлунка і дванадцятипалої кишки;

11. Капуста сприяє загоєнню кісток і росту волосся;

12. Лікує випадіння волосся;

13. Капуста є додатковим природним засобом від: колітів, запорів, кишкових інфекцій, ожиріння, туберкульозу, захворювань печінки, склерозу серця, піску та каменів у сечовивідній системі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *