М’яке очищення печінки за 2 дня: родзинки, вода і ніяких побічних ефектів!

Родзинки містять цілий ряд корисних речовин і мікроелементів, серед яких калій і магній, такі необхідні для роботи нашого серця. До його складу також входить інулін, за рахунок якого відбувається очищення печінки.

Чистка печінки родзинками є однією з найбільш м’яких. Ця процедура відмінно підійде для тих, хто не хоче виснажувати себе клізмами, дієтами і неприємними на смак продуктами. Poradu.pp.ua ділиться рецептом родзинкової води для очищення печінки.
Найкраще для її приготування підійде зморщені, темні і не найкрасивіші родзинки. Саме в них міститься найбільша кількість корисних речовин.

ІНГРЕДІЄНТИ

100 г родзинок
вода

Приготування

Замочи родзинки в теплій воді на 15 хвилин, потім гарненько промий їх під краном.

Склади ягоди в невелику ємність і залий їх доверху 350 г кип’яченої води.

Дай їм настоятися 24 години.

Вживай цей напій по 250 г раз на тиждень на голодний шлунок. Пити його потрібно протягом місяця, роблячи при цьому нескладну процедуру: після того як вода випита, а всі ягоди з’їдені, необхідно лягти на бік і покласти на область печінки теплу грілку. У такому положенні потрібно пролежати дві години.

Протягом цього місяця варто вживати якомога більше продуктів багатих на клітковину: сирі фрукти, овочі, горіхи, хліб з цільного зерна. Також не забувай пити чисту воду.

Займися очищенням свого організму і поділися цілющим рецептом родзинкової води з друзями!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *