Як позбутися від слизу в легенях і бронхах (підглянуто у бабусь в селі)

Процеси накопичення і виділення слизу (мокротиння) -це процес очищення організму від всього бруду (мікроорганізми, алергени, токсини). Природа придумала мокроту і слиз як засіб самоочищення організму від усього, але іноді це виділення стає патологією і з нею необхідно справлятися. Як?

Перший спосіб звернутися до фахівця і виконувати його інструкції. Здавалося б, що може бути ще, але є методи лікування та позбавлення від слизу в легенях в домашніх умовах, якщо у Вас не критичний стан, який вимагає негайного втручання лікарів.

Засіб на основі вівса

знадобиться:

цілісний овес

молоко

Беремо цілісний овес і літр молока. змішуємо інгредієнти в мисці і ставимо на вогонь, дочекатися моменту, коли половина википить і залишити остуджувати. Потім за допомогою ситечка процідити і пити відвар на тощак.

Курс триває тиждень, в ході якого слиз активізується і почне рясно виходити.

Можуть початися напади кашлю, використовується метод, коли мокрота скупчилася, але не відділяється, в такому випадку цей метод для Вас

Соснові шишки з молоком

знадобиться:

молоко

зелені соснові шишки

соснова смола

Беремо інгредієнти і ставимо на вогонь. а саме півлітра молока і 4 шишки, як тільки половина рідини випарується, додаємо смоли і відправляємо в термос настоюватися на 4-5 годин.

засіб дуже ефективно позбавляє від мокротиння і слизу в бронхах і легенях.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *