Меновазин — копійчаний засіб від 17 хвороб

Варикоз. Від больових відчуттів, відчуття тяжкості, набряклості ніг при цьому захворюванні допоможе позбавити цей простий, але дуже результативний лікарський препарат. Застосовувати його потрібно зовнішньо, круговими рухами втираючи його в шкіру від стоп вгору.

Ангіна. При цьому захворюванні необхідно натерти горло меновазином і добре закутати.

Нежить. В цьому випадку його капають по черзі в кожну з ніздрів.

Отит. Рекомендують просочити турунди меновазином і помістити в хворе вухо.

Вугровий висип. Ватний тампон, просочений цим лікувальним засобом, прикладають до вугрового ураження шкіри.

Рани. Щоб зняти запальний процес і продезинфікувати рану, необхідно змастити її меновазином.

Безсоння. Використовуючи ватний тампон з невеликою кількістю меновазину, необхідно протерти задню ділянку шиї від одного вуха до іншого. Такі дії призведуть до швидкого засинання без вживання снодійного.

Гайморит. Вгамувати біль і позбавити від набряклості при цій хворобі допоможе нанесення препарату на ділянку пазух, в яких може накопичуватися рідина. Після нанесення необхідно  помасажувати цю зону. Обличчя після процедури краще накрити декількома шарами марлі. З інфекцією цей препарат, безумовно, не впорається, але дозволить значно поліпшити стан хворого.

Поколювання або больові відчуття в молочних залозах. Необхідно змастити цим препаратом хворе місце. Це гарантує швидке позбавлення від неприємних відчуттів і дасть можливість усунути болі. При наявності онкологічних захворювань даний препарат використовувати не рекомендується!

Геморой. Дуже ефективним методом, хоча і не найприємнішим, для усунення подібних проблем в організмі людини вважається використання меновазину. Палець, обгорнутий марлевою тканиною, на який попередньо було нанесено трохи меновазину, поміщають в анальний отвір і прокручують його кілька разів. Процедуру потрібно повторити не менше п’яти разів за добу. Результатом лікування стане повне звільнення від цього неприємного захворювання.

Відкладення солей в суглобах. Вгамувати біль і позбутися від відкладення солей допоможе певна процедура з використанням меновазину. Для цих цілей потрібно кілька разів на добу протирати хворі місця цим препаратом.

Герпес. Справитися з герпесом на губі допоможе змочений в меновазині тампон, який потрібно прикласти до ураженого місця.

Болі різного походження. Болі в серці, що віддають в плече, зубні або головні болі зменшаться в кілька разів, якщо змащувати меновазином навколо вуха по пару раз в день.

Малорухливість. Малорухливий спосіб життя може спровокувати затікання ніг, а також втому і дратівливість. Препаратом в цьому випадку потрібно змастити ступні ніг і виїмки під колінами. Це дозволить швидко відновити рухливість і додати тілу енергійності.

Радикуліт. Змастивши препаратом потиличну ділянку шиї, тіло по ходу розташування сідничного нерва, можна отримати реальне полегшення при болях, пов’язаних з радикулітом.

Застуда. Натерши грудну клітку і спину меновазином, а потім загорнувшись добре в ліжку, можна позбутися від застуди та кашлю. Для купірування хвороби буде достатньо всього 2-3 розтирань.

Мігрень. При цьому захворюванні потрібно втирати меновазин в віски або лоб хворої людини.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *