Вино для серця – Ліки відомої черниці-цілительки Хільдегард ван Бінген, яке може призвести до повного зцілення

З давніх часів було відомо, що ті, хто знав таємницю рослин, не хворіли на серце.

У книзі під назвою «Причини та лікування хвороб» відома черниця-цілителька Хільдегард ван Бінген згадує про «основне лікування серця», яке вона вважає показаним при будь-якому серцевому стані з органічним субстратом, уточнюючи, що його можна використовувати один або два рази на рік.

Це лікування включає, серед іншого, наступний рецепт:

Вино з петрушки з медом і винним оцтом

«Хто має біль у ребрах, серці або селезінці, зваріть петрушку у вині разом з трохи винного оцту та бджолиного меду, процідіть все, пийте це часто, і він буде вилікуваний» (Гільдегард ван Бінген).

Інгредієнти: 

10 листків петрушки; 2 столові ложки винного оцту; 1 л червоного вина вищого сорту 150 гр. мед (найкраще лісовий); діабетикам рекомендовано лише 80 гр. мед

До червоного вина додайте листя петрушки і оцет і доведіть все до кипіння. Зніміть з вогню і додайте мед. Вино для серця очищають від піни, проціджують і розливають в чисті пляшки, які попередньо простерилизовані спиртом. Зберігається в холоді.

⇒ Для більш концентрованого лікувального вина в нього можна додати при кип’ятінні корінь петрушки. Приготований таким чином, він матиме сильніший ефект виведення води з тканин. ⇒ Крім того, вино з петрушки з медом можна збагатити 25-30 краплями настоянки глоду – таким чином виходить більш інтенсивне зрошення крові міокарда і тонізація серця.

Порада :

Вино вчасно дістають з холодильника, щоб воно не було дуже холодним при вживанні. Пити по 1 склянці (20 мл) після їжі. При своєчасному застосуванні цей засіб може запобігти ранньому виникненню серцево-судинних захворювань, а на початковій стадії – забезпечити повне лікування.

Терапевтичні показання:

серцева недостатність; інфаркт; поганий кровообіг в серці; відчуття слабкості; болі в серці, викликані стресом; болі нервового характеру; венозний застій з набряками в ногах і легенях.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *