9 продуктів, які природним способом очищають артерії

Погіршення стану артерій є причиною порушення нормального кровопостачання життєво важливих органів. Атеросклероз — патологічний стан, при якому на стінках артерій формуються так звані атеросклеротичні бляшки, які ускладнюють кровотік і порушують еластичність судинної стінки. Серед найбільш поширених наслідків — хвороби серця і формування серцевої недостатності. Для профілактики і лікування необхідно зменшити споживання продуктів з високим вмістом холестерину, харчуватися свіжими овочами та фруктами і вести здоровий спосіб життя.

Нижче ви знайдете список найбільш ефективних продуктів, які допомагають природним шляхом прочистити артерії.

Часник

Часник вже давно використовують у лікуванні різних хвороб, включаючи проблеми серця і високий кров’яний тиск. Результати численних досліджень показали, що часник добре допомагає в запобіганні утворення атеросклеротичних бляшок на стінках коронарних артерій.

Виноград

Завдяки високому вмісту антиоксиданту — ресвератрола, виноград нормалізує жировий обмін в організмі, зменшує ризик утворення атеросклеротичних бляшок і тромбів, попереджає розвиток серцевих захворювань.

Оливкова олія

Неодноразові дослідження лікарів підтвердили корисні якості оливкової олії. В результаті її регулярного вживання знижується накопичення поганого холестерину в крові.

Журавлина

Всього лише 3 склянки журавлинного соку в тиждень ефективного видаляють відкладення холестерину на внутрішній поверхні судинної стінки. Журавлина підвищує здатність клітин поглинати жири і не накопичувати їх в кровоносних судинах.

Помідори

Дослідження корейських вчених показали, що помідори мають високий вміст лікопену, який запобігає ущільненню стінок артерій. Лікопен — це потужний антиоксидант, що має протипухлинну дію і уповільнює процеси старіння. Регулярне його споживання знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Шпинат

Шпинат є багатим джерелом калію і фолієвої кислоти, що запобігає гіпертонію, утворення холестерину і захищає від розвитку серцевої недостатності. Крім того, він також містить у великих кількостях лютеїн.

Ківі і диня

Ківі і диня відомі високим вмістом антиоксидантів, які ефективно знижують рівень холестерину. Щоденне вживання навіть невеликої кількості дині і ківі дуже швидко «очистить» артерії.

Гранат

Гранат попереджає розвиток атеросклерозу і уповільнює ущільнення стінок кровоносних судин.

Овес

Овес має високий вміст розчинного волокна, який перешкоджає накопиченню в організмі холестерину. Всього 1,5-2 чашки вівсяної каші в день здатні знизити його рівень в крові на 20%.

В цілому, для того, щоб очистити артерії, не потрібно вдаватися до якихось радикальних заходів або дотримуватися особливий режим. Досить вести здоровий спосіб життя і вживати продукти з вищезгаданого списку.

Будьте здорові!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *