Власник аптеки на пенсії сказав: світові потрібно знати, що лужна вода лікує рак. Ось як її підготувати

Безперечно, ми знаємо, що у світі існують різні дискомфорти та хвороби, які потребують належного лікування. Багато з них настільки ефективні, що лікарі та фармацевтичні компанії воліють тримати їх у секреті, піклуючись про свій бізнес .

На цей раз ми хочемо повідомити вас, які вигоди ви можете отримати, споживаючи лужну воду. Дуже ефективний спосіб зменшити вільні радикали в організмі та запобігти низці інвазивних захворювань, таких як рак.

Є фармацевт, який пішов на пенсію і поділився зі світом, багато секретів, які він дізнався у своїй галузі роботи, і які приховані від громадськості.

Переваги лужної води у організмі.
Лужна вода є одним із найпотужніших антиоксидантів, який очищає організм від токсинів. Вона може зміцнити імунну систему та усунути кислоти.

Ці кислоти зазвичай викликають деякі побічні ефекти в організмі, такі як:
— Втома
— базове перетравлення
— сприяє більшій присутності хвороб.

Д-р Отто Варбург був лауреатом Нобелівської премії і визначив, що принаймні 95% відомих видів раку було розроблено у кислому середовищі.

Так само він показав, що рак не може прогресувати в організмі з лужною системою при рівні рН, що перевищує або дорівнює 7,36. Таким чином, він пов’язує кислотність із цим захворюванням та деякими іншими хронічними захворюваннями, такими як діабет, серцево-судинні захворювання, остеопороз та інші.

Знаючи всю цю інформацію, ми хочемо допомогти вам із рецептом, який значно прискорить лужну цінність вашого тіла.

Для лікування, про яке йдеться, вам знадобляться:
лимон.
— Середній огірок
— чверть цілісного імбирного кореня
— половина чашки свіжого листя м’яти.

Ви повинні
вимити і подрібнити кожен з інгредієнтів, перш ніж очистити імбир. Додайте його в невеликий глечик з водою і залиште на ніч.

Наступного ранку процідіть і випийте склянку води натще і протягом дня

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *