Топ-10 смертельних звичок, які серйозно ушкоджують нирки

Нирки є одними з найважливіших органів в організмі, і набагато важливіше, ніж люди беруть до уваги. Вони грають життєво важливі функції: фільтрують кров, виводять токсини, поглинають мінерали, виробляють сечу, виробляють гормони і нейтралізують кислоти .

Топ-10 смертельних звичок

1. Недостатньо води
Як згадано вище, фільтрувати кров та виключати токсини – важливі функції нирок. Якщо ви хронічно зневоднені, відходи та токсичні речовини можуть почати накопичуватися та викликати пошкодження нирок.

2. Занадто багато солі у вашому раціоні
Щоденне споживання надлишку солі призводить до підвищення кров’яного тиску, що створює великий стрес для нирок. Загальні правила передбачають трохи більше 5 грамів на день.

3. Часто затримуєте поклик природи
Опір позиву до сечовипускання чинить великий тиск на нирки і зрештою призводить до ниркової недостатності, нетримання сечі, ниркових каменів та захворювання нирок.

4. Надто багато цукру
Споживання цукру в надлишку може відіграти величезну роль у здоров’ї ваших нирок. Було науково показано, що люди, які споживають два або більше солодких напоїв на день, зрештою мають білок у сечі, що є першою ознакою нирок, що погано функціонують.

5. Дефіцит вітамінів та мінералів
Дефіцит вітамінів та мінералів пов’язаний із виникненням різних захворювань, таких як камені в нирках.

6. Занадто багато тваринного білка
Вживання великої кількості м’яса, особливо червоного, збільшує метаболічне навантаження на нирки та призводить до їх перевтоми, що зрештою призводить до пошкодження та дисфункції нирок. Спробуйте обмежити споживання тваринного білка та отримати частину білка з рослинних джерел.

7. Вживання алкоголю
Вживання алкоголю в помірних кількостях не завдає шкоди нашому організму, але важке вживання алкоголю, звісно, ​​робить це. Алкоголь є токсином, тому його регулярне вживання призводить до перевтоми нирок і надалі їх пошкодження та захворювання.

8. Кофеїн
Так само, як сіль, кофеїн підвищує артеріальний тиск і збільшує навантаження на нирки, збільшуючи ризик пошкодження пізніше.

9. Зловживання знеболюючими
Приймати анальгетики часто – стрес на нирках, що завдає шкоди чи пошкодження. Замість того, щоб тягнутися за пляшкою знеболювальних, спробуйте натуральні засоби для усунення болю, чи це ефірна олія, трава чи спеції.

10. Позбавлення сну
Сон дає тілу час вилікуватися, включаючи будь-яке пошкодження нирок .

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *