Проблеми з пам’яттю та концентрацією? Ось 8 трав, які можуть покращити пам’ять і концентрацію

Щоразу, коли у вас виникають проблеми з концентрацією або під час стресу, вашому мозку потрібна невелика допомога. Щоб збільшити вашу здатність зосереджуватися та концентруватися, ви можете використовувати деякі рослини з природи, такі як полин, куркума або шавлія.

У вас під рукою багато трав, які мають здатність стимулювати мозкову діяльність і тим самим можуть покращувати пам’ять: м’ята перцева, шавлія, полин, полин, куркума, розмарин, гінкго білоба, женьшень.

Куркума

Куркума – спеція, яка містить сполуку під назвою куркумін. Ця сполука має протизапальну та антиоксидантну дію, два фактори, які відіграють важливу роль у здоров’ї мозку, а також у загальному здоров’ї організму. Куркума має здатність підтримувати здоров’я мозку, перешкоджаючи розпаду нервових клітин у мозку.

Монетний двір

М’ята має безліч переваг для здоров’я. Просто понюхавши цю рослину, ви покращуєте настрій, концентрацію та пам’ять. Ви можете додавати м’яту в чай, салати, десерти і таким чином допомогти своєму мозку працювати на максимальну потужність.

Шавлія

Згідно з численними дослідженнями, проведеними з часом, шавлія відіграє важливу роль у лікуванні хвороби Альцгеймера. Люди з цим діагнозом, які щодня приймали добавки шавлії, мали кращі когнітивні функції. При вдиханні запах шавлії покращує пам’ять.

Розмарин

Розмарин використовувався протягом сотень років для поліпшення пам’яті. Нове дослідження говорить про те, як це підвищує пильність і допомагає мозку працювати краще.

Він визнаний одним із найефективніших засобів проти забудькуватості та розумової втоми, а також одним із небагатьох засобів із психостабілізуючим ефектом (він має здатність відновлювати нервову рівновагу).

Полин гіркий

Це трава, яка має здатність стимулювати центральну нервову систему, а також ефективна при застійних явищах головного мозку. Він визнаний потужним тоніком для мозку, і, на думку експертів, він також бореться з розладами сну, таким чином дозволяючи мозку зберігати інформацію протягом ночі.

Гінкго білоба

Гінкго білоба давно використовується як засіб для поліпшення інтелектуальної діяльності, а в традиційній китайській медицині є засобом для лікування розладів пам’яті у людей похилого віку.

За словами експертів, гінкго білоба допомагає покращити когнітивні функції, стимулюючи кровообіг у мозку. Екстракт гінкго білоба також має здатність зміцнювати венозну стінку і зменшувати капілярну кровотечу.

Женьшень

Це одна з найпопулярніших трав у природній медицині та містить протизапальні хімічні речовини (гінзенозиди). Благотворно впливає на пам’ять, бореться з інтелектуальним і фізичним виснаженням. Лікує безсоння, анемію, розлади кровообігу, уповільнює процеси старіння.

Ройн

Примула вечірня – це рослина, яку споживають переважно у вигляді чаю для полегшення безсоння та тривоги, вона має здатність покращувати когнітивні функції, особливо у людей, які відчувають брак концентрації.

Обережно! Роїніта може викликати побічні ефекти: нудоту, блювоту, запаморочення, біль у шлунку, хрипи, подразнення шкіри, підвищення температури тіла.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *