Покінчи з поганою циркуляцією крові менш ніж за 20 хвилин!

Сучасний спосіб життя, який в основному передбачає сидячий спосіб життя, призвів до різкого збільшення людей, які страждають від поганого кровообігу. Оскільки більшість з нас проводять кожну вільну хвилину перед телевізором або ноутбуком, це не дивно, що циркуляція крові є одним з перших постраждалих сегментів неактивного способу життя.

Іншою поширеною причиною є незбалансоване харчування, часто обділених поживними речовинами. Іншими словами, наші тіла позбавлені здорового харчування і фізичної активності, двох головних складових гарного загального стану здоров’я. Крім ваших тканин, які не отримує достатньої кількості кисню і поживних речовин, ваша кров також стає завантаженою жирами і холестерином, які закупорюють артерії з часом.

Покінчити з поганою циркуляцією крові можна менш ніж за 20 хвилин!

Вправи, які ми рекомендуємо тут, надзвичайно корисні для поліпшення циркуляції крові. Якщо об’єднати їх з добре збалансованою дієтою, ви будете в змозі поліпшити цей стан в найкоротші терміни.

1 Розтяжка

На думку експертів в області охорони здоров’я, розтяжка це перше, що люди повинні робити відразу після пробудження. Це займе всього кілька хвилин, але це ефективно підвищує циркуляцію на початку робочого дня.

2 Потягування

Такі вправи також настійно рекомендується. Встаньте ноги, підніміть п’яти, стоячи на пальцях ніг, підніміть руки вгору і потягніться. Затримайтеся в цьому положенні протягом 2-3 секунд. Переконайтеся, що ваші литкові м’язи підтягуються. Зробіть 10 повторень.

3 Обертання ногами

Ця проста, але дуже ефективна вправа може робити чудеса для вашого кровообігу. Сядьте на стілець і обертайте стопою за годинниковою стрілкою. Повторіть 10 разів для кожної ноги. Вправи не тільки покращує кровообіг, а й зміцнюють м’язи ніг.

4 Віджимання

Віджимання також вельми ефективні в лікуванні поганого кровообігу. Почніть свій день з 10 віджимань, що дасть вам достатньо енергії протягом дня.

5 Ходьба

На думку експертів в області охорони здоров’я, ходьба є одним з найбільш корисних вправ для циркуляції крові. Ходьба тонізує і розслаблює м’язи ніг, покращуючи приплив крові по всьому тілу. Вона може також зменшити гіпертонію. Почніть з коротких прогулянок 2-3 рази в тиждень.

6 Басейн

Плавання є виключно корисним тренуванням, так як воно включає в себе всі м’язи тіла. Воно також покращує надходження кисню до серця і легенів, знімає болі м’язів і болю в суглобах, Підходить для людей будь-якого віку.

7 Йога

Йога – це відмінний спосіб освоїти дихальні техніки, які поліпшать концентрацію кисню в крові, а також кровотік в м’язах.

8 Велоспорт

Велоспорт є однією з кращих тренувань для поліпшення циркуляції в нижній частині тіла.

9 Танці

І останнє, але не в останню чергу, танці або танцювальна терапія стає все більш популярною, щоб зняти стрес і поліпшити кровообіг по всьому тілу, тому що це насправді включає в роботу всі м’язи.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *