Велике спасибі за цей рецепт — забула про панкреатит на багато років!

Рецепт від панкреатиту
Лікуватися стала негайно після публікації статті в газеті. І ось вже багато років живу без болю.

Лікування просте й дешеве: 20 крапель 10% настоянки прополісу (є в аптеках) накапати в півсклянки закип’яченого гарячого молока. Випити перед сном і відразу ж лягти в ліжко. І так 10 вечорів поспіль протягом місяця.

Все лікування становить 6 місяців.

Як настоянка прополісу мене врятувала

Я рекомендую випробуваний мною метод лікування з використанням настоянки прополісу: 20 крапель настоянки додають в півсклянки гарячого молока (якщо людина не дуже добре переносить молоко, можна взяти всього чверть склянки або навіть одну ст. Ложку).

Поєднання прополісу і молока дає особливий ефект: крім лікування простудних і легеневих захворювань (для чого, власне, я і рекомендую прополісну настойку) поліпшуються загальне самопочуття, сон, заспокоюється психіка. 10% -ну настоянку прополісу найкраще купити в аптеці.

Баночки ємністю 25 мл вам вистачить надовго, а коштує він порівняно недорого.

Можна приготувати самому: 5 грамів прополісу на 50 мл 75% -ного спирту (якщо спирт 96% -ний, досить 45 мл). Прополіс порізати, покласти в спирт і наполягати 10 днів в темному місці, раз в день струшуючи банку.

Потім процідити і поставити в холодильник. Цього продукту вистачить всій вашій родині на кілька років. Приймати засіб слід ввечері, перед сном.

Уже після того, як ви вмилися, почистили зуби, коли переодяглися і розстелили постіль. Щоб залишилося тільки випити і негайно заснути.

Як лікувати настоянкою інші хвороби

При лікуванні простудних захворювань у дітей позитивний ефект очевидний з першого разу.

Приводиш дитину додому з дитсадка, бачиш: вона хоче захворіти. Перед сном даєти її буквально одну-дві краплі настоянки прополісу з молоком — і на ранок ніс у дитини дихає.

Настоянкою прополісу успішно виліковуються гостра респіраторна вірусна інфекція, бронхіт, запалення легенів, туберкульоз.

Коли я сама використовувала цей засіб для такого класу захворювань, помітила, що попутно настало полегшення запалення шлунково-кишкового тракту.

Коли виразки шлунка або дванадцятипалої кишки ще немає, але діагноз «гастрит» вже поставлений, щось треба робити, щоб не доводити себе до виразки. Надійних ліків, які не мають шкідливих побічних дій, як ви знаєте, не так вже й багато. Одна з них — настоянка прополісу.

Чудово, що режим вживання як для простудних, так і для шлунково-кишкових захворювань один і той же: кілька крапель в гарячому молоці на ніч.

У мене був панкреатит. Хто не страждав панкреатитом, може і не знати, які це повсякденні муки. Болі в спині отруюють існування.

Я сама лікар, уважно читаю медичну літературу і знаю, що надійних рекомендацій для лікування панкреатиту немає. Зазвичай лікують ферментами.

А ферменти, замінюючи роботу підшлункової залози, в результаті зовсім виводять її з гри, і вона працює все гірше.

Так ось настоянка прополісу мене врятувала.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *