7 речей, які спричинюють біль у нижній частині спини та як його подолати

Якщо ви вмираєте від болю у спині, знайте — ви не самі. Половині робітничого класу Америки не з чуток відома ця проблема. І якщо більшість із них біжить за медичною поміччю, остання не завжди є ефективним методом усунення болю внизу спини. Насправді лише змінивши звички, які ми щодня повторюємо, ситуація може вирішитися на краще.

1. Носите тісні спідниці та високі підбори

Звісно, спідниця-олівець може звести з розуму, та і призвести до болю в спині. Такий одяг сковує рух стегон, а за ним іде біль у нижньому сегменті спини. Схожа річ стається, коли ви одягаєте взуття на високих підборах: така позиція ніг неприродна для них, тож м’язи нижнього спинного поясу надмірно напружуються. Щоби мода не змушувала жертвувати здоров’ям, обирайте спідниці, які дозволять вільно ходити, а взуття обирайте з підборами менш як 2 дюйми.

2. Часте споживання газованих напоїв

спині

Газовані солодкі напої — не найкращий спосіб підтримання здорового способу життя, та не всім відомо, що вони також шкодять нашій спині. Це може завершитися каменями в нирках, від котрих болісні відчуття у спині лише загостряться. Ще такі напої провокують надмірне газоутворення у кишківнику, що своєю чергою чинить надмірний тиск на хребет. Тож якщо спина тягне після скляночки коли, важливо переглянути свій питний режим.

3. Ви знаходитеся в надмірному стресі

спині

Коли тіло вивільняє гормони стресу, м’язи скорочуються інтенсивніше. Своєю чергою напруження у м’язах призводить до болючих відчуттів у спині, плечах та шиї. Як переконують клінічні наукові дослідження, чергування періодів праці та відпочинку суттєво змінить якість життя.

4. Спите на неправильній подушці

спині

Якщо ви спите на завеликій подушці — відчуття затишку прийде, а за ним і біль у спині. Сон на більшості з подушок порушує природне положення голови, таким чином створюючи тиск на шию і хребет, від чого погіршується і сама якість сну. Якби ви захотіли спати без подушки, її прекрасно можна підкласти під ноги чи коліна. За такого положення уві сні знижується тиск на хребет.

5. Ви неправильно миєте посуд

Нахиляння над раковиною під час миття посуду чинить додатковий тиск на хребет, адже м’язи цієї зони напружуються. Перебуваючи декілька хвилин в такій позиції щодня вражається і болить спина. Щоб уникнути болю у нижній частині спини поставте ногу на невеликий стільчик. Таким чином постава випрямиться, а м’язи спини уникнуть додаткового тиску.

6. Ви часто підіймаєтеся по сходах

спині

Регулярно підіймаючись та спускаючись сходами, ви не дуже дбаєте про спину! Якщо вас турбує біль в колінах чи спині, найкраще найперше звернутися до лікаря, і не ходити по сходах, а частіше займатися спортом.

7. Ви читаєте в ліжку

Звичка прочитувати декілька сторінок улюбленої книги перед сном може призвести до затисненості у плечах та спині. Нахиляючись над книгою, виникає напруження між хребтом і м’язами — тому спина і болить. Якщо читання перед сном допомагає вам розслабитися після важкого робочого дня, придбайте для цього заняття зручне крісло.

А ви помічали за собою ці звички? Якими іншими способами знімаєте біль у спині?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *