4 продукти, створені для жінок. Обов’язкові в раціоні після 35 років!

4 продукти, створені для жінок. Обов’язкові в раціоні після 35 років!

Прекрасні милі жінки, скільки в вас світла, добра і любові! Ви прикрашаєте світ, даруєте тепло і ласку навіть в хвилини прихованого смутку. Ваші тендітні плечі здатні взяти на себе будь-які негаразди! Але дуже важливо в круговороті справ не забувати про себе: піклуватися про своє тіло, красу і молодість.

Основа тієї самої жіночої краси – це міцне здоров’я і збалансований гормональний фон. Коли в організмі виробляється достатня кількість естрогену, сповільнюється процес старіння, жінка відчуває себе привабливою і життєрадісною.

Особливо гостро брак естрогенів спостерігається в післяпологовий період і в період менопаузи, але часом зниження рівня гормонів спостерігається при великому фізичному навантаженні, стресах, неправильному харчуванні і шкідливих звичках.

У разі їх зниження найчастіше призначають синтетичні замінники естрогенів. Правильно підібрані препарати можуть поліпшити зовнішній вигляд жінки, продовжити жіноче здоров’я і молодість. Але в скарбничці у матінки-природи є натуральні помічники для жіночого здоров’я з більш м’якою дією. Існує ряд продуктів, що містять фітоестрогени.

Насіння льону

Їх можна вживати щодня, але не більше двох столових ложок. Лляний порошок з медом можна додавати в солодкі каші, кисломолочні напої, соки і морси.

Бобові

Вибирайте будь-які: зелений горошок, квасоля. Особливу увагу варто приділити сочевиці, яка містить велику кількість білка і триптофан, що перетворюється в процесі обміну речовин в серотонін, або гормон щастя.

Кава

За даними дослідження, майже 100% жінок, що випивали не менше 500 мл напою, що бадьорить в день, мають підвищений рівень естрогенів. Але варто бути обережним у вживанні кави людям з гіпертонією, хворобами шлунка і серця!

Абрикоси

Ці сонячні фрукти – золоте джерело естрогенів. Для підтримки гормонального балансу слід вживати свіжі абрикоси в сезон їх дозрівання і курагу в решту часу.

Фітоестрогени містяться в багатьох травах: шавлії, хмелі, женьшені, ромашці, лип. Але пам’ятайте, що приймати їх регулярно без консультації з лікарем не варто!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *