Лікар Марва Оганян: “Хвороба йде від кишківника!” Поради досвідченого лікаря-натуропата.

Марва Оганян – біохімік, лікар-натуропат з 45-річним стажем роботи в медицині та дослідницьких лабораторій.

Вона охоче ділиться своїми знаннями та розповідає, звідки береться більшість сучасних хвороб.

За основу її теорій взяті книги по природній медицині. Натуропати вважають, що такі захворювання як алергія, діабет, рак, гіпертонія та ін. (які офіційно визнані медициною до кінця невиліковними) можна перемогти цілком простими та доступними способами.

У чому ж полягає ідея Марви Оганян? Нумо розгляньмо деякі основні її тези:

1. Знання біохімії – основа правильного існування кожної людини.

Ніхто не хоче хворіти, і це нормальне бажання. Хвороба – це справжнісінький злочин проти власного організму.

До цього висновку Марва Оганян прийшла порівняно недавно. Вона вчилася, як і всі медики, в медичному університеті, де вчили лікувати хвороби. Пізніше до неї прийшло розуміння того, що лікарі їх не лікують, а вона не робить ту благородну справу, про яку так мріяла. Зайнявшись вивченням теорії медицини, Марва Вагаршаковна прийшла до наступного висновку:

Основою теорії медицини насправді є біохімія, тому що вона вивчає обмін речовин, які є ключовими в роботі організму. Ті, хто вже знайомий з її лекціями, знають, що професор невпинно прославляє біохімію.

На її думку, біохімію повинна і зобов’язана знати кожна людина. І для цього не обов’язково бути медиком або закінчувати медичний університет. Не обов’язково знати весь максимум, досить вивчити і зрозуміти її ази.

Зараз без знань біохімії не можна не тільки лікувати, але і жити. Якщо трохи заглибитися і проаналізувати, що ви п’єте, що ви їсте, то можна правильно зорієнтуватися в житті:

«Налагодивши харчування, налагодите і життя в цілому», – стверджує Марва Вагаршаковна. Іншими словами, навчіться будувати своє життя з того матеріалу, який призначений для цього. Якщо ви харчуєтеся нездоровою їжею, то у вас змінюється не тільки здоров’я, а й психіка. Загальне здоров’я і психіка – нероздільні поняття.

Що відбувається зараз?

На жаль, біохімія зараз майже незнайома пересічним людям. Ази математики знають всі, бо її викладають в школі. Чому ж тоді не викладають біохімію, яка так важлива для нашого життя? Парадокс в тому, що лікарі теж не вивчають біохімію, навіть професори не вивчають. Зате її знають вчені-біохіміки, яких дуже багато по всьому світу, зокрема і в Україні. Це люди, які є крутими професіоналами та володіють неймовірними знаннями. А плодами їх праці, на жаль, не користуються ні лікарі, ні населення. Проблема в тому, що всі їх відкриття так і залишаються в лабораторіях.

2. Сучасна медицина лікує не саму хворобу, а її симптоми

Чим займається сучасна офіційна медицина? Тим, що лікує симптоми. Насправді симптоми вилікувати неможливо, їх можна лише підлікувати на певний час. А потім вони знову проявляються у такому ж або зміненому вигляді. Найжахливіше, що хвороба має властивість не тільки ставати хронічною, але і трансформуватися в іншу.

Наприклад, в дитинстві ви перехворіли на ангіну або запаленням легенів, і з того часу ви регулярно ними хворієте. Спочатку в дитинстві була ангіна, а в 35 років, наприклад у жінки, рак молочної залози. І такі перетворення однієї хвороби в іншу закономірні.

Чому? Усі ці пояснення ви знайдете в книзі Марви Оганян «Екологічна медицина: шлях майбутньої цивілізації», а ми спробуємо коротко і доступно описати їх тут, у нашій статті.

Цю ситуацію жодний лікар не зрозуміє. Звичайний лікар навряд чи буде шукати причини раку молочної залози у хворобі, яка була ще в дитинстві. А рак може цілком залежати й від недолікованої ангіни!!!

А скільки у нас таких недолікованих дитячих хвороб?! Безліч!Тому, перед тим як іти на консультацію, згадайте і проаналізуйте чим ви хворіли в дитинстві та чим ви хворієте зараз.

3. «Страшне йде від кишківника»

Нумо поговорімо про період дитинства. Чим зазвичай хворіють в дитинстві, крім застуди та ангіни? Вітряна віспа, «свинка», краснуха та ін. – це розповсюджені «дитячі» хвороби, тому що зазвичай ними хворіють в дитинстві, а в пізньому віці вони переносяться набагато важче. Постає питання: чому так?

Почнемо з того, що не всі діти хворіють на ці хвороби, а тільки ті, у яких імунна система мала прогалину і розвиток вірусу був закономірним явищем. Дитячий організм легше переносить такого роду хвороби, тому що він не настільки зашлакований різноманітним брудом, який, в першу чергу, накопичується в кишківнику. З цього приводу у природній медицині існує загальнопоширена фраза: «Смерть йде від кишківника». І це насправді так! Якби ми знали як очищати кишківник, ми б жили набагато довше і були б здоровішими. Чим старша людина, тим більше організм забруднений.

Отже, про який бруд йде мова, запитаєте ви? В першу чергу, про токсини, які накопичуються в кишківнику, який ми не чистимо і не промиваємо ні в дитинстві, ні в дорослому віці.

Існує загальнопоширений міф, що якщо робити часте промивання кишківника — можна «вимити» мікрофлору. Люди, це неправда! Вимиється гнила мікрофлора, а залишиться хороша, тому що корисні мікроби нереально вимити. Отже, гнильна мікрофлора вимивається, а ваша корисна залишається, тому буде розмножуватися і далі. Головне — це дотримуватися правильного харчування.

4. Правильне і неправильне харчування

Їжа — це велике благо, але тепер вона стала великим злом. Зло — це «громадська» їжа, яка продається в пунктах громадського харчування: їдальні, дитячі садки, інтернати, лікарні, армія і т.д. Цю їжу споживати неможна. Саме тому в дитячих садочках діти весь час хворіють: не через те, що застудилися, а тому, що там нездорова їжа, від якої страждає молодий організм. Для прикладу наведу дитячі садки Швейцарії, де дітей годують фруктами, салатами й чаєм з медом. Дивно, але цього дітям достатньо, щоб бути ситими, здоровими як фізично, так і психічно: вони хворіють менше, ніж наші діти.

Не потрібно боятися вимивати весь бруд з кишківника!

Чистий кишківник істотно відрізняється від забрудненого.

  • Під вагою шлаків, з часом, він починає провисати через те, що тонус послаблюється.
  • Цей бруд містить в собі залишки калової маси, гнилий і напівгнилий слиз, що містить різного роду паразитів: живих, напівживих і мертвих.
  • І це ви боїтеся вимити?! До того ж частина поживних речовин повинна проходити через стінки кишківника. Як вона пройде, якщо на стінках кишківника такий шар бруду? Правильно, ніяк. Через це і страждає тонус кишківника, що призводить до проблем з випорожненням.
  • Взагалі, проблема запорів — це наслідок неправильного приймання їжі, мертвої їжі. Нежива їжа — це вся їжа, яка термічно оброблена. Взимку її знайти важко, тому ми й вживаємо оброблені продукти, але влітку дотримуватися правильного режиму харчування цілком з відомих усім причин.

З приводу цього у Марви Вагаршаковної є окрема лекція, яку можна знайти в інтернеті: «Біологічне харчування для людського організму». Дуже важливо, щоб біохімія їжі та біохімія людини відповідала одне одному. Якщо це буде так, ми будемо хворіти менше. Усім відомо, що зараз важко знайти екологічно чисті продукти, без додавання ГМО. Так, наприклад, щоб продовжити термін зберігання простого помідора, в нього вводять ген бика. Але все ж намагатися вживати здорову їжу можна і потрібно. Завжди є способи для тих, у кого є бажання.

5. Таблетки не завжди лікують. Вони чаастіше гублять здоров’я.

Як ми вже з’ясували, сучасні лікарі не володіють знаннями біохімії. І якщо ви прийшли до нього з болем в ногах, то лікар випише вам препарат від болю в ногах. Але чи допоможе це?

  • Хто створює таблетки? Людина.
  • А чи може людина правильно вплинути на те, що створила природа? Людський організм створила не людина,  він створений природою, Богом, Всесвітом.
  • Чи можемо ми досягти божественного рівня і повпливати на те, що створено творцем? Ні, не можемо.
  • Але що ми можемо зробити з цим творінням? Ми можемо зіпсувати, чим і займаємося зараз за допомогою медичних препаратів.
  • Приймаючи чужорідний продукт, який є стороннім і незнайомим, ми тільки погіршуємо ситуацію.
  • Препарат виправляє обмін речовин? Ні, тільки погіршує.

Раніше ліків було дуже мало, їх можна було полічити на пальцях. Використовувалися трави, які насправді є набагато прогресивнішими препаратами. Звісно серед трав дуже багато отруйних, небезпечних, токсичних, тому їх треба вживати в незначних кількостях. Але, знову ж таки, з тією самою метою, як і у роботі з таблетками, щоб послабити імунітет. Послаблення імунітету — це основа будь-якого наукового лікування. Лікування травами — це інший тип рослинної хімієтерапії. На жаль, ця система теж не працює.

Щоб правильно лікуватися, треба лікуватися тим, що дає нам природа. Не будь-яка їжа має фармакологічний вплив, а тільки та, яка відповідає нашій біологічній хімії.

І наостанок, важлива порада від Марви Оганян:

Щоб не хворіти, людині необхідно мати екологічну свідомість, яка має бути зокрема й у лікарів, і в уряді, а потім вже у кожного громадянина. Суспільство, наприклад, спочатку створює алкоголь і алкоголізм, а потім з цим бореться. Це парадокс сучасного часу.

Якщо у людини буде розвинена екологічна свідомість, то вона ніколи не буде миритися з абсурдом, який відбувається зараз у всьому світі, а почне вести людей за собою, поліпшуючи тим самим світ в цілому.

Інформація призначена тільки для ознайомлювальних і освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Даний матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.

Варто прислухатися до порад цієї мудрої жінки, адже наше здоров’я безцінне!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *