Який у жінки гребінець, такий у неї характер і відносини з чоловіками

Характер жінки можна визначити по гребінці

Характер жінки друкується на всьому, що її оточує. Хто ти: кар’єристка або турботлива матуся, простачка або не від світу цього, серцеїдка або вірна дружина? Про це здатний розповісти гребінець!

Пройди цей незвичайний психологічний тест, який займе всього хвилинку, зате повідає стільки цікавого про твій характер.

Просто вибери на зображенні гребінець, яким ти користуєшся і прочитай результат.

Риси характеру жінки

1. Німфа

Ти втілення жіночності і ніжності. Для чоловіка ти перш за все джерело натхнення. Скромність, мила усмішка, ніжний голос і гарні манери зачаровують оточуючих. Тобі не властиво втручатися в чужі справи, ти ніколи не перебиваєш і не сперечаєшся. Одяг тільки підкреслює твої жіночі якості. У гардеробі в основному летючі сукні, спідниці, блузки з квітковим принтом. Тобі зовсім не підходить офісна робота, тому ти вибираєш творчість, роботу з дітьми, благодійність.

2. Незалежна емансипе

Сувора і прямолінійна, ти ніколи не йдеш від відповіді. Ти відстоюєш свою думку, не відступаєш від своїх принципів. Твої приятельки можуть розраховувати на адекватну оцінку і тверезий погляд на ситуацію, саме тому з тобою приємно дружити. З чоловіками ти тримаєшся на рівних, не любиш оголяти свої слабкості. Ти цілком незалежна і самодостатня. Ти з тих людей, для яких важливий комфорт у всьому. У гардеробі не відшукати гарних, але незручних туфель, адже ти не готова йти на такі жертви, навіть заради ефектної появи.

3. Чарівна простачка

Серед інших жінок ти виділяєшся своєю добротою і відкритістю. Нехай деякі і вважають тебе простачкою, але ти ж знаєш, що душа твоя глибока і світла. Ти не тримаєш образ і не накопичуєш негативні емоції. Це допомагає жити в гармонії і спокої. Ти чудова господиня, завжди тепло приймаєш гостей. Бути мамою для тебе – найбільше щастя. Серед усіх типів жінок ти наймудріша.

4. Мінімалістка

Ти любиш ідеальний порядок. Все повинно бути розкладено по поличках, як у квартирі, так і в думках. Ти не витрачаєш гроші на вітер, щоб не захаращувати простір непотрібними речами. Ти розпоряджаєшся своїм фінансами дуже грамотно. Подорожі, освіту, саморозвиток, здоров’я, – це те, на що ти готова викласти свої заощадження. У твоєму оточенні немає випадкових людей. Супутника життя і друзів ти вибираєш дуже скрупульозно. «Нічого зайвого!», – ось твій девіз по життю. У гардеробі тільки якісні практичні речі і хороше взуття.

5. Авантюристка

Ти легка на підйом і волелюбна. Сталість викликає у тебе тугу, тому ти любиш міняти обстановку, часто експериментуєш із зовнішністю, пересуваєш меблі, міняєш друзів. Але у тебе немає чіткої думки на що-небудь, адже вона змінюється блискавично. Через це людям складно пристосовуватися до тебе, тому поруч тільки найвірніші друзі. Крім цього ти володієш масою достоїнств. Ти випромінюєш добро і завжди готова прийти на допомогу. У тебе багато захоплень, ти часто змінюєш роботу, пробуєш свої сили в різних сферах.

6. Жінка-консерватор

Стабільність для тебе перш за все. Ти впевнено йдеш своєю дорогою, вірна своїм поглядам і смакам. Будь-які зміни і нововведення викликають у тебе роздратування і стрес. Тому знайомі вважають тебе досить консервативною людиною, адже витягнути тебе з зони комфорту практично неможливо. Тобі слід стати більш гнучкою, і іноді впускати в життя щось незвичне і нове. Це стосується стилю, побуту, відносин з коханим. Трохи експериментів розбавлять рутину яскравими відчуттями.

7. Бізнес-вумен

Ти звикла все тримати під контролем, не дарма ти займаєш керівну посаду і є головною в сім’ї. Сила і натиск, з якими ти йдеш по життю, часто відштовхують людей, адже вони знають, що з тобою краще не жартувати. Друзів у тебе не багато, в їх число потрапляють схожі за характером на тебе особистості. В одязі ти віддаєш перевагу строгим, прямим силуетам, дорогим тканинам і аксесуарам. Ти завжди виглядаєш стильно і сучасно. На особисте життя часто не вистачає часу, ти довго буваєш без пари. До партнера у тебе високі вимоги, тому найчастіше такі люди знаходять любов в зрілому віці.

Круто, що є психологічні тести, які допомагають розібратися в собі і оточуючих.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *