П’ять хвороб, які бояться кави, як вогню!

Досить велика кількість людей люблять смачну каву, без якого не уявляють свій день. Цей напій допомагає не тільки знайти енергію з ранку, але і просто насолодитися смаком ароматного напою. Погодьтеся, хочеться пити каву частіше, але зупиняє шкоду для здоров’я, про який пліткують на кожному розі. Тільки ось мало хто знає, що кава в помірних кількостях не тільки не шкодить, але і приносить користь.

Сьогодні ми вам розповімо про п’ять хвороб, з якими бореться кава

Цироз печінки

Згідно з опублікованими результатами фармакологічних досліджень італійських учених з епідеміологічної лабораторії Інституту Маріо Негрі, регулярне вживання кави може знизити ризик виникнення цирозу печінки майже на 50%.

Діабет 2 типу

Діабет – серйозне захворювання, яке лікують за допомогою спеціальних медикаментів. Однак, кава може запобігти розвитку цієї хвороби. Згідно з дослідженнями вчених з Орхуського університету, кофеїн, що міститься в напої, збільшує кількість інсуліну в підшлунковій залозі. Завдяки цьому вживання кави може знизити ризик розвитку діабету.

серцеві захворювання

Вчені зі Школи громадської охорони здоров’я Гарвардського університету, Національного університету Сінгапуру, а також жіночої лікарні Бригама розвінчали відомий міф про шкоду кави, встановивши, що люди, які п’ють 3-5 чашок кави в день, в 3 рази рідше хворіють серцевими захворюваннями, ніж ті, хто воліє інші напої.

Хвороба Паркінсона і хвороба Альцгеймера

Центр досліджень захворювань Альцгеймера в США довів, що вживання трьох чашок кави в день знижує ризик розвитку захворювання на 65%. Вчені з Університету Санта-Катаріни в Бразилії виявили, що при регулярному вживанні напою зменшується ризик виникнення хвороби Паркінсона приблизно на 20%.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *